7. mai kl. 10.00:
Sylvi Marie Tofte Berg, Ålesund
Hielke Eisma, Stordal
Sivert Erstad, Langevåg
Lukas Kvalvik Gøncz, Ålesund
Tove Havnen Hansen, Stranda
Lukas Storm Stinessen Heim, Ålesund
Annbjørg Hjelmevoll, Sykkylven
Linn Bjørkavoll Hofseide, Ellingsøy
Ida Mari Blindheim Holmen, Vigra
Erlend Sørnes Istad, Ålesund
Sebastian Adrian André Jakobsen, Sykkylven
Vilde Landgraff, Vigra
Lauritz Lund-Hanssen, Ålesund
Sindre Løvseth Myhre, Ålesund
Alexander Søvik Nøstdahl, Ålesund
Erling Hildre Otterlei, Brattvåg
Rebecca Pedersen, stranda
Ole Jarnes Ramstad, Ikornnes
Ingrid Jarnes Ramstad, Ikornnes
Geir Ove Hammer Reite, Skodje
Mathias Hast Sørli, Ålesund
Robin Rekdal Thuresson, Ålesund
Natalia Oldervik Valderhaug, Valderøya
Markus Skauvik Veblungsnes, Ålesund
Ulrik Antonio Vestad Flø, Ålesund
Magnus Ørstenvik, Ålesund
7. mai kl. 12.00:
Nicholas Bratteli Dale, Ålesund
Mathias Sverd Dragsund, Ålesund
Emma Rørhus Flaate, Tennfjord
Ajla Gagic, Ørskog
Mathias Relling Helland, Ålesund
Lars Helland, Ålesund
Silje Sandøy Husøy, Myklebost
Eva Alette Linge Iversen, Ørskog
Magnus Knutsen, Ålesund
Clara Yvonne Laboureau-Grande, Ørskog
Martine Kvernstad Lianes, Ålesund
Guro Lindbeck-Hauge, Ålesund
Sebastian Krister Lutman, Ålesund
Petar Milic, Haramsøy
Kenan Tobias Pek, Ørskog
Amalie Ramsvik, Ørskog
Sofie Lovise Relling, Ålesund
Amy Skarbø Rich, Ålesund
Eiril Sandberg, Ørskog
Beate Risbakk Seljen, Ålesund
Silje Ovidie Skarmyr, Ålesund
Eirik Strømshoved, Ålesund
Tobias Sunde, Eidsnes
Johanne Amanda Sætre, Ålesund
Oliver Samseth Talstad, Tennfjord
Ida Anne Lovise Tuene, Ørskog
Eric-Andreas Tepohe Svebakk Urke, Ålesund
Hilde Vedeld, Ålesund
7. mai kl. 14.00:
Bernt Gjerde Bloch, Ålesund
Håkon Farstad Brekke, Kjerstad
Andreas Vågnes Bunes, Eidsnes
Jacob Bøstrand, Ålesund
Margaret Flo, Sykkylven
Kasper Holen, Ålesund
Rebecka Jensen, Ålesund
Hedvig Synnes Kjerstad, Ålesund
Victoria Amalie Kolseth, Vatne
Mads Hjermind Kultorp, Ålesund
Sevrin Hurlen Larsen, Kjerstad
Ådne Nilsen Longva, Ålesund
Damian Van De Merwe, Ålesund
Trym Notøy, Ålesund
Filip August Dyping Olsen, Ålesund
Petter Juliebø Osnes, Ålesund
Trym Andersen Osnes, Ålesund
Sander Korsrud Qvigstad, Ålesund
Magnus Rindal, Ålesund
Benedicte Bjørge Rørstad, Ålesund
Kamilla Røsvik Skjong, Valderøya
Anita Madeleine Sweder, Mauseidvåg
Christopher Bortne Testman, Ålesund
Tuva Stefania Gudmundseth Valseth, Valderøya
Jonas Wulff Vegsund, Ålesund
Lise Lotte Linmo Vegsund, Ålesund