Se kampene i opptak
Følgende kamper med lokale lag sendte Sunnmørsposten direkte fra Norway cup 2018. Nå er de tilgjengelige i opptak.
Oppdatert:
«Norway Cup er ein nasjonal identitetsbyggar og i sine beste stunder ei globaliserande solskinshistorie» Klart for tidenes Norway Cup-satsing
Søndag 29. juli:
Tid | Klasse | Lag | Sted |
Kl. 11:40 | Gutter 16 | Blindheim IL - Radøy/Manger FK | Ekeberg |
Kl. 12:00 | Gutter 15/16 | Stordal IL - BØS | Ekeberg |
Kl. 13:15 | Jenter 14 | Spjelkavik IL - Åsane Fotball | Ekeberg |
Kl. 14:15 | Gutter 14 | Spjelkavik IL - Kopervik IL | Ekeberg |
Kl. 14:15 | Gutter 14 | Vanylven FK - Lesja IL | Ekeberg |
Kl. 14:50 | Gutter 13 | Emblem IL - Gneist | Valle |
Kl. 16:30 | Gutter 13 | Haslum IL 1 - Rollon | Valle |
Kl. 17:20 | Gutter 13 | Bremanger IL - Fiskerstrand IL | Valle |
Kl. 18:00 | Gutter 18/19 | Ørskog IL /Stordal - Skjold IL | Furuset |
Kl. 18:00 | Gutter 18/19 | Kvaløya SK - Aalesunds FK | Valle |
| | Målshow søndag | |
Mandag 30. juli:
Tid | Klasse | Lag | Sted |
Kl. 09:00 | Jenter 14 | Vigra IL - Nordhordland BK | Ekeberg |
Kl. 10:40 | Gutter 13 | MSIL - Pors(UTGÅR) | Valle |
Kl. 10:50 | Gutter 14 | Urædd FK - Valder IL | Furuset |
Kl. 11:30 | Gutter 13 | Klemetsrud IL - Bergsøy IL(UTGÅR) | Valle |
Kl. 11:40 | Gutter 16 | Sund Sportsklubb - Brattvåg IL | Valle |
Kl. 12:40 | Jenter 17 | Malvik IL - Herd | Valle |
Kl. 13:15 | Jenter 14 | Emblem IL - Nesodden IF | Ekeberg |
Kl. 13:15 | Jenter 14 | Nordre Land IL - Ørskog IL | Ekeberg |
Kl. 13:55 | Jenter 18/19 | Hødd - Ranheim IL | Ekeberg |
Kl. 13:55 | Gutter 18/19 | Nest-Sotra - Aalesunds FK | Furuset |
Kl. 14:15 | Gutter 14 | Tjørvåg IL Tjørvåg/Moltu/Gurskøy - Bokn IL | Ekeberg |
Kl. 14:15 | Gutter 14 | Gjøvik-Lyn - Ørskog IL | Ekeberg |
Kl. 16:15 | Gutter 14 | Larsnes IL - Hamarøy IL | Ekeberg |
Kl. 20:30 | Gutter 16 | Brattvåg IL - Svarstad IL HSH | Ekeberg |
Kl. 20:30 | Gutter 16 | Førde IL - Aalesunds FK | Ekeberg |
| | Målshow mandag | |
Tirsdag 31. juli:
Tid | Klasse | Lag | Sted |
Kl. 09:00 | Jenter 14 | Kapp IF - Blindheim IL | Ekeberg |
Kl. 10:00 | Gutter 14 | Åmdal-Tokke FK - Larsnes IL | Ekeberg |
Kl. 11:00 | Jenter 15/16 | Årvoll IL - SIF/Hessa IL | Ekeberg |
Kl. 12:00 | Gutter 15/16 | Bergsøy IL - Tornado Måløy FK | Ekeberg |
Kl. 12:40 | Jenter 17 | Herd - Djerv 1919 | Ekeberg |
Kl. 12:40 | Jenter 18/19 | Tiller IL - Haramsøy/Nordøy FK | Furuset |
Kl. 13:15 | Gutter 15/16 | Kvaløya SK - MSIL | Ekeberg |
Kl. 13:15 | Jenter 14 | Elverum Fotball - Emblem IL | Ekeberg |
Kl. 13:55 | Gutter 18/19 | Klebe SK - Bergsøy IL | Furuset |
Kl. 15:15 | Jenter 14 | Hareid IL - Dale IL | Ekeberg |
Kl. 16:15 | Jenter 15/16 | Bergen Nord - Sykkylven IL | Ekeberg |
Kl. 17:00 | Jenter 14 | Rana FK - Hødd | Ekeberg |
Kl. 17:15 | Jenter 15/16 | Norddal/Eidsdal/Geiranger FK - Odda FK | Ekeberg |
Kl. 17:15 | Jenter 15/16 | Førde IL - Haramsøy/Nordøy FK | Ekeberg |
Kl. 18:00 | Gutter 18/19 | Sandviken IL - Ørskog IL /Stordal | Ekeberg |
| | Målshow tirsdag | |
Onsdag 1. august - Sluttspill:
Tid | Klasse | Lag | Sted |
Kl. 08:00 | 1/32 finale A | Trio, IL Trio G14 Blå - Vanylven FK | Ekeberg |
Kl. 09:00 | 1/16 finale B | Elverum Fotball - Hareid IL | Ekeberg |
Kl. 09:00 | 1/32 finale A | Hamna IL - Blindheim IL | Ekeberg |
Kl. 10:00 | 1/32 finale A | Hødd IL - Sunndal IL | Ekeberg |
Kl. 10:00 | 1/16 finale B | Ellingsøy IL - Bergsøy IL | Ekeberg |
Kl. 10:00 | 1/16 finale B | Stordal IL -Gjerstad IL | Ekeberg |
Kl. 11:00 | 1/16 finale B | Hamarøy IL - Ravn IL | Ekeberg |
Kl. 12:30 | 1/32 final2 B | Eid IL - Andebu IL | Furuset |
Kl. 13:15 | 1/16 finale A | IL Bjørn - Vanylven FK | Ekeberg |
Kl. 13:15 | 1/16 finale A | Eid IL - Kvamsøy/Sandsøy | Ekeberg |
Kl. 13:15 | 1/16 finale A | PACES Palestine - Tjørvåg IL | Ekeberg |
Kl. 13:30 | 1/32 finale A | Kjelsås IL - Ørskog IL Blå | Valle Hovin |
Kl. 14:15 | 1/16 finale A | Ørsta IL G14 - Vikane IL | Ekeberg |
Kl. 14:15 | 1/16 finale A | Høyang IL - Hareid IL | Ekeberg |
Kl. 15:15 | 1/16 finale A | Stranda IL - Ekholt BK | Ekeberg |
Kl. 15:30 | 1/16 finale B | Spjelkavik IL - Surnadal IL | Ekeberg |
Kl. 17:10 | 1/32 finale A | Høyang IL - Emblem IL | Valle Hovin |
Kl. 17:15 | 1/8 finale B | Blindheim IL - Rolvsøy IL | Ekeberg |
kl. 18:15 | 1/8 finale B | Bergsøy IL - Stordal IL | Ekeberg |
Kl. 18:45 | 1/16 finale B | Hei IL Fotball - SIF/Hessa IL | Ekeberg |
Kl. 19:15 | 1/8 finale A | Larsnes/Gursken/Gjerdsvika - Tana Ballklubb | Ekeberg |
Kl. 20:15 | 1/8 finale A | Blindheim IL - Tjørvåg/Moltu/Gurskøy | Ekeberg |
| | Målshow onsdag | |
Torsdag 2. august - Sluttspill:
Tid | Klasse | Lag | Sted |
Kl. 09:00 | 1/16 finale A-G16 | Urædd FK - Blindheim IL | Ekeberg |
Kl. 10:00 | 1/4 finale A-J14 | Ørskog IL - Førde IL | Ekeberg |
Kl. 10:00 | 1/4 finale A-J14 | Lyn Fotball 1 - Emblem IL | Ekeberg |
Kl. 10:00 | 1/4 finale A-J14 | Elnesvågen og Omegn IL - Eid IL | Ekeberg |
Kl. 10:30 | 1/16 finale B-G13 | MSIL - Kolbotn IL 1 | Valle Hovin |
Kl. 11:30 | 1/16 finale A-J15 | Herd Spk. - Åsmarka IL | Ekeberg |
Kl. 11:30 | 1/16 finale A-J15 | Stordal IL - Træff | Ekeberg |
Kl. 12:00 | 1/4 finale A-J16 | Hareid IL - Hafslo IL | Ekeberg |
Kl. 12:10 | 1/16 finale B-G13 | Øvrevoll Hosle IL - Spjelkavik | Valle Hovin |
Kl. 12:45 | 1/16 finale A-J14 | Gjøvik-Lyn FK - Hødd IL Kvit | Ekeberg |
Kl. 13:45 | 1/8 finale A-J17 | Havdur IL - Herd Spk. | Ekeberg |
Kl. 14:15 | 1/4 finale B-J16 | Tornado Måløy FK - Gaular IL | Ekeberg |
Kl. 15:00 | 1/8 finale A-J16 | Hødd IL - Snøgg Fotball | Ekeberg |
Kl. 16:15 | Semifinale A-J14 | Eid IL - Blindheim IL | Ekeberg |
Kl. 17:15 | Semifinale A-G16 | Tana Ballklubb - Vanylven FK | Ekeberg |
Kl. 17:15 | Semifinale A-J16 | Bud IL - Blindheim IL | Ekeberg |
Kl. 18:15 | Semifinale B-J14 | Hareid IL - Skodje IL | Ekeberg |
Kl. 18:15 | Semifinale B-J14 | Bergsøy IL - Uskedal IL | Ekeberg |
Kl. 18:45 | 1/8 finale A-J19 | Lier IL - Hødd IL | Ekeberg |
Kl. 18:45 | 1/8 finale A-G19 | KFUM Oslo 1 - Ørskog IL/Stordal | Ekeberg |
Kl. 19:15 | Semifinale B-G16 | Bergsøy IL - Tornado Måløy FK | Ekeberg |
| | Målshow torsdag | |
Fredag 3. august - Sluttspill:
Tid | Klasse | Lag | Sted |
Kl. 11:00 | Bronsefinale A-G14 | Holmen IF - Giske IL | Ekeberg |
Kl. 12:00 | Finale B-G16 | Tornado Måløy FK - Hafslo IL | Ekeberg |
Kl. 12:30 | 1/4 finale A-J16 | Kaupanger IL - Herd Spk. | Ekeberg |
Kl. 13:30 | Finale B-J14 | Uskedal IL - Skodje IL | Ekeberg |
Kl. 17:00 | Semifinale A-G16 | Mosjøen IL 1 - Aalesunds FK | Ekeberg |
Kl. 18:30 | Finale B-G16 | Hødd IL - Charlottenlund SK | Ekeberg |
| | Målshow fredag | |
– Veldig, veldig deilig
Publisert: Oppdatert: