Takk til Momentium som har satt Ålesund på musikk og festivalkartet.
De har løftet vår region opp og fram på dette feltet. Deres suksess og investorvilje har ikke gjort andre aktører i byen mindre attraktive, utelivet ser ut til å blomstre i byen vår.
Opprørt over reklamen på Molja: – Dette er forsøpling av miljøet
– At noen har funnet det for godt å få fortgang på billettsalget sitt ved bokstavelig å profittere på den vakre og tidløse utsikten fra byen, uten protester fra havnevesenet og kommunen er sterkt opprørende. Dette er forsøpling av miljøet.
Takhøyde:
Nåde den som kritiserer
Hvis du noensinne vurderer å kritisere noe som har med Momentium å gjøre, vær klar over to ting: 1) Du vil bli latterliggjort. 2) Du vil bli kalt en sur grinebiter.
Armstrong om Green Days nye låt: – Som en enhjørning som falt ned fra himmelen
– Jeg visste at jeg ønsket å gjøre noe annerledes, sier Green Day-vokalist Billie Joe Armstrong om hva som er i vente på februaralbumet «Father of All Motherfuckers».
Offentlige aktører skal forholde seg til lovverket, og slike «Solkongeaktige» stunts vil vi ha oss frabedt!
Holder konsert 1. pinsedag neste år:
– Stolte over å få Green Day til Ålesund
Et av verdens aller største band spiller på Color Line Stadion 31. mai 2020, som eneste stoppested i Norge på sin kommende verdensturné Hella Mega Tour.
-------------------------------------------
Har du noe på hjertet? Send innlegget ditt til debatt@smp.no.