Volda:

Problem med feilparkering på høgskulen

Politiet melder om gjentakande problem med feilparkering ved Høgskulen i Volda.
Nyheter

Ved ein kontroll torsdag morgon fekk førarar gebyr om feilparkering.

Det melder Møre og Romsdal politidistrikt i ei twittermelding klokka11.10.