Åpningstider og kontaktinformasjon

Åpningstider

Hverdager: 8-16
Lørdag/Søndag: stengt

Kontakt oss:

Sentralbord: 70 12 00 00
Tipstelefon: 95 400 400

Postadresse: Postboks 123, 6001 Ålesund
Besøksadresse: Røysegata 10, 6003 Ålesund

Nyhetstips: 95400400@smp.no
Anonyme tips: For sensitivt materiale, bruk vår krypterte tipstjeneste. Les mer her.

Nyhet: nyhet@smp.no
Kultur: kultur@smp.no
Sport: sport@smp.no
Leserbrev/kronikker: debatt@smp.no

Annonser: annonse@smp.no
Abonnement: abonnement@smp.no

Ansatte:

ADMINISTRASJON:

Kjell Slinning
Administrerende direktør
Mobil: 911 56 373
kjell.slinning@smp.no

Per Einar Storhaug
Finansdirektør
Mobil: 901 42 677
per.einar.storhaug@smp.no

Kathrine Høydal
HR-direktør
Mobil: 484 86 742
kathrine.hoydal@smp.no

Arild Honningsvåg
Salgssjef
Mobil: 926 487 20
arild.honningsvag@smp.no

Runar Vegsund
Salgssjef Privatmaked
Mobil: 918 56 947
runar.vegsund@smp.no

Narve Holmeset
IT-sjef
Mobil: 926 03 205
narve.holmeset@smp.no


REDAKSJONEN:

Hanna Relling Berg
Ansvarlig redaktør
Mobil: 913 33 922
hanna.relling.berg@smp.no

Linda Den Ouden
Administrasjonssekretær
Mobil: 952 26 570
linda.den.ouden@smp.no

Sindre Halkjelsvik
Nyhetsredaktør
Mobil: 906 11 026
sindre.halkjelsvik@smp.no

Kristin Knudsen
Kultur- og reportasjeredaktør
Mobil: 902 01 225
kristin.knudsen@smp.no

Jan Erik Røsvik
Politisk redaktør
Mobil: 992 71 143
jan.erik.rosvik@smp.no

Liv-Jorunn Håker
Digital utviklingssjef
Mobil: 40 87 01 98
liv-jorunn.haker@smp.no

Sissel Bigset
Produksjonssjef
Mobil: 922 43 839
sissel.bigset@smp.no

Arne Andersen
Publiseringsleder
Mobil: 959 14 415
arne.andersen@smp.no

Eirik Meling
Publiseringsleder
Mobil: 922 40 160
eirik.meling@smp.no

Torbjørn Eidhammer
Publiseringsleder
Mobil: 926 97 601
torbjorn.eidhammer@smp.no

Dag Arne Alnes
Utvikler
Mobil: 988 49 997
dag-arne.alnes@smp.no

Janne Barstad Ose
Grafisk designer
janne.barstad.ose@smp.no

Linda Nygard Sture
Grafisk designer
linda.nygard.sture@smp.no

Anne-Mari Tomasgard
Journalist
Mobil: 913 85 127
anne-mari.tomasgard@smp.no

Bjørn Halvorsen
Journalist
Mobil: 970 53 284
bjorn.halvorsen@smp.no

Elisabeth Solvang
Journalist
Mobil: 412 49 304
elisabeth.solvang@smp.no

Geir Strand
Journalist
Mobil: 924 98 210
geir.strand@smp.no

Gry Støre
Journalist
Mobil: 902 01 237
gry.store@smp.no

Harald Skotheim
Journalist
Mobil: 473 76 305
harald.skotheim@smp.no

Helge Skuseth
Journalist
Mobil: 916 15 657
helge.skuseth@smp.no

Jarle Mordal
Journalist
Mobil: 402 16 199
jarle.mordal@smp.no

Karin Rykkje
Journalist
Mobil: 970 53 285
karin.rykkje@smp.no

Knut Arne Aarset
Journalist
Mobil: 909 18 475
knut.arne.arseth@smp.no

Kristian Stenerud
Journalist
Mobil: 976 67 795
kristian.stenerud@smp.no

Kristin Maridal
Journalist
kristin.maridal@smp.no

Lars Inge Skrede
Journalist
Mobil: 970 53 282
lars.inge.skrede@smp.no

Line Helgesen
Journalist
Mobil: 926 42 132
line.helgesen@smp.no

Mona Skjong
Journalist
Mobil: 970 53 281
mona.skjong@smp.no

Per Ove Stige
Journalist
Mobil: 920 42 369
per.ove.stige@smp.no

Sofie Svanes Flem
Journalist
Mobil: 979 75 619
sofie.svanes.flem@smp.no

Stig Vågnes
Journalist
Mobil: 984 66 300
stig.vagnes@smp.no

Terje Engås
Journalist
Mobil: 926 28 830
terje.engas@smp.no

June Johansen
Fotograf
Mobil: 902 01 238
june.johansen@smp.no

Nils Harald Ånstad
Fotograf
Mobil: 902 01 239
nils-harald.anstad@smp.no

Staale Wattø
Fotograf
Mobil: 901 54 595
staale.watto@smp.no


BEDRIFTSMARKED:

Ann Lisbeth Aarsæther
Medierådgiver
Mobil: 928 26 677
ann.lisbeth.aarsether@smp.no

Frank Sunde
Medierådgiver
Mobil: 950 04 259
frank.sunde@smp.no

Freddy Kongsberg
Innholdsprodusent Brand Studio
Mobil: 905 48 996
freddy.kongsberg@smp.no

Janniken Svindseth
Medierådgiver
Mobil: 932 87 514
janniken.svindseth@smp.no

Lars Gravesen
Digital produktrådgiver
Mobil: 403 28 468
lars.gravesen@smp.no

Lise Grimen
Medierådgiver
Mobil: 454 32 300
lise.grimen@smp.no

Marit Ormseth
Prosjektleder marked
Mobil: 415 76 604
marit.ormseth@smp.no

Monika Vartdal Giske
Medierådgiver
Mobil: 993 26 191
monika.vartdal@smp.no

Sindre Thingnæs Olsen
Key account manager Nordvestlandspakken
Mobil: 955 57 378
sindre@nordvestlandspakken.no

Stian Breyholtz
Rådgiver Schibsted Premium Norge
Mobil: 458 14 532
stian.breyholtz@smp.no

Veronica E. Aspehaug
Digital produktrådgiver
Mobil: 413 44 534
veronica.aspehaug@smp.no


PRIVATMARKED:

Anne Marit Garseth
Salgskonsulent
anne.mari.garseth@smp.no

Anne-Kristin Giskegjerde
Salgskonsulent
anne.kristin.giskegjerde@smp.no

Karoline Myklebust Sætre
Salgskonsulent
karoline.saetre@smp.no

Linn Mari Pilskog
Salgskonsulent
linn.pilskog@smp.no

Margrete N. Langvatn
Salgskonsulent
margrete.langvatn@smp.no