Tema

søndag 28.07 2019

Leiar:

«Viktig å motverke klasseskilje i barneidretten»

mandag 01.07 2019

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Herd, Spk. - KFUM-Kam. Oslo 1

Se G14-11 Herd, Spk. spille mot KFUM-Kam. Oslo 1 direkte fra Ekebergsletta kl. 09.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Ulfstind, IL - Eid IL

Se G14-11 Ulfstind, IL spille mot Eid IL direkte fra Ekebergsletta kl. 09.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Øyer-Tretten IF - MSIL

Se J13/14-7 Øyer-Tretten IF spille mot MSIL direkte fra Ekebergsletta kl. 09.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Raumnes & Årnes Team Nes - Hasundgot IL - Fotball

Se G13/14-7 Raumnes & Årnes Team Nes spille mot Hasundgot IL - Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 11.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Varegg Fotball - Hareid IL

Se J13/14-7 Varegg Fotball spille mot Hareid IL direkte fra Ekebergsletta kl. 10.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Florø SK - Aksla IL

Se J16-11 Florø SK spille mot Aksla IL direkte fra Ekebergsletta kl. 09.50. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Follese FK - Guard, SK

Se G13-9 Follese FK spille mot Guard, SK direkte fra Ekebergsletta kl. 09.50. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Aksla IL - Sokndal Idrettsklubb - fotball

Se G16-11 Aksla IL spille mot Sokndal Idrettsklubb - fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 11.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Spjelkavik IL - Rubbestadnes IL

Se G16-11 Spjelkavik IL spille mot Rubbestadnes IL direkte fra Ekebergsletta kl. 11.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Vålerenga Fotball - Blindheim IL 1

Se J13-9 Vålerenga Fotball spille mot Blindheim IL 1 direkte fra Ekebergsletta kl. 13.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Hødd, IL - Fotball Kvit - Flåværingen, IL

Se J13/14-7 Hødd, IL - Fotball Kvit - Flåværingen, IL direkte fra Ekebergsletta kl. 14.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Ølen IL - fotballgr. - Tjørvåg IL /Mil/Gil

Se G15/16-7 Ølen IL - fotballgr. - Tjørvåg IL /Mil/Gil direkte fra Ekebergsletta kl. 15.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Osterøy IL - Hasundgot IL - Fotball

Se G16-11 Osterøy IL spille mot Hasundgot IL - Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 16.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Ørskog IL - Fotball - KFUM-Kam. Oslo

Se G15/16-7 Ørskog IL - Fotball spille mot KFUM-Kam. Oslo direkte fra Ekebergsletta kl. 16.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Hasundgot IL - Fotball - KFUM-Kam. Oslo

Se J13-9 Hasundgot IL - Fotball spille mot KFUM-Kam. Oslo direkte fra Ekebergsletta kl. 17.20. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Blindheim IL - Vindafjord IL-fotball J16

Se J16-11 Blindheim IL spille mot Vindafjord IL-fotball J16 direkte fra Furuseth kl. 18.10. Følg kampen her

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Holmen IF 2 - Blindheim IL 2

Se J13-9 Holmen IF 2 spille mot Blindheim IL 2 direkte fra Ekebergsletta kl. 19.00. Følg kampen her

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Hasundgot IL - Fotball - Blessed Hand of God FC

Se G18/19-11 Hasundgot IL - Fotball spille mot Blessed Hand of God FC direkte fra Ekebergsletta kl. 19.25. Følg kampen her

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Sotra Sportsklubb Kvit - Gjerdsvika IL - Fotball

Se J13/14-7 Sotra Sportsklubb Kvit spille mot Gjerdsvika IL - Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 20.30. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Spangereid IL - Tomrefjord/Fiksdal/Rekdal

Se G13-9 Spangereid IL spille mot Tomrefjord/Fiksdal/Rekdal direkte fra Ekebergsletta kl. 12.20. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Haramsøy/Nordøy FK - Minde IL

Se G18/19-11 Haramsøy/Nordøy FK - Minde IL direkte fra Ekebergsletta kl. 12.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Spjelkavik IL - Ullern IF 2

Se G13-9 Spjelkavik IL spille mot Ullern IF 2 på Ekebergsletta kl. 09.00. Følg kampen her.

Se Kolbotn IL - Bergsøy IL - Fotball

Se G18/19-11 Kolbotn IL spille mot Bergsøy IL - Fotball på Ekebergsletta kl. 12.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Vestnes Varfjell IL - Åsane Fotball

Se J15/16-7 Vestnes Varfjell IL spille mot Åsane Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 11.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Bergsøy IL - Fotball - Skjold IL - fotball

Se G18/19-11 Bergsøy IL - Fotball spille mot Skjold IL - fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 20.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Hareid IL - Bækkelagets SK

Se G14-11 Hareid IL spille mot Bækkelagets SK på Ekebergsletta kl. 09.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Ørskog IL - Fotball - Dale IL Svint Il

Se B16-7 Ørskog IL - Fotball spille mot Dale IL Svint Il på Ekebergsletta kl. 11.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Tjørvåg IL /Mil/Gil - Heia FK

Se J13-9 Tjørvåg IL /Mil/Gil spille mot Heia FK på Ekebergsletta kl. 11.30. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Bergsøy IL - Fotball - Porsanger IL

Se J15/16-7 Bergsøy IL - Fotball spille mot Porsanger IL på Ekebergsletta kl. 12.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Berlevåg FK - Gjerdsvika IL - Fotball

Se J13/14-7 Berlevåg FK spille mot Gjerdsvika IL - Fotball på Ekebergsletta kl. 14.15. Følg kampen her

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Rollon, SK - Holmen IF

Se G13/14-7 Rollon, SK spille mot Holmen IF på Ekebergsletta kl. 14.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Sunndal IL Fotball - Ørsta IL - Fotball

Se G15/16-7 Sunndal IL Fotball spille mot Ørsta IL - Fotball på Ekebergsletta kl. 15.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Spjelkavik IL mot Bøler IF

Se G14- 11 Spjelkavik IL mot Bøler spille på Furuseth  kl. 09.00. Følg kampen her. 

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Skidar, IF - Fotballgruppe - Valder/Ellingsøy

Se J14-11 Skidar, IF - Fotballgruppe spille mot Valder/Ellingsøy på Ekebergsletta kl. 10.50. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Blindheim IL 2 - Sædalen Idrettslag

Se J13-9 Blindheim IL 2 spille mot Sædalen Idrettslag på Ekebergsletta kl. 10.40. Følg kampen her

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Ørsta IL - Fotball mot Høybråten og Stovner IL

Se J13/14-7 Ørsta IL - Fotball spille mot Høybråten og Stovner IL på Ekebergsletta kl. 09.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Nest-Sotra Fotball - Valder, IL - Fotball

Se G14-11 Nest-Sotra Fotball spille mot Valder, IL - Fotball på Ekebergsletta kl. 16.10. Følg kampen her

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Hødd, IL - Fotball G13/14 - SRBG Panda Boys

Se Hødd, IL - Fotball G13/14 spille mot SRBG Panda Boys på Ekebergsletta kl. 17.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Elverum Fotball Svart - Langevåg IL - Fotball

Se G15-11 Elverum Fotball Svart spille mot Langevåg IL - Fotball på Ekebergsletta kl. 17.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Manglerud Star Fotball IL - Herd, Spk.

Se G15-11 Manglerud Star Fotball IL spille mot Herd, Spk. på Ekebergsletta kl. 17.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Molde FK - Ørsta IL - Fotball

Se J14-11 Molde FK spille mot Ørsta IL - Fotball på Ekebergsletta kl. 17.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Stridsklev IL - Vanylven Fotballklubb

Se G13/14-7 Stridsklev IL spille mot Vanylven Fotballklubb på Ekebergsletta kl. 18.30. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Spjelkavik leder mot Østsiden Askøy FK

Se G17-11 Spjelkavik IL spille mot Østsiden Askøy FK på Ekebergsletta kl. 18.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Ellingsøy IL - Falkeid IL - Fotball

Se J13-9 Ellingsøy IL spille mot Falkeid IL - Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 09.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Åfjord IL - Hødd, IL

Se J16-11 Åfjord IL spille mot Hødd, IL direkte fra Ekebergsletta kl. 09.50

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Kvaløya SK - Brattvåg IL

Se J16-11 Kvaløya SK spille mot Brattvåg IL direkte fra Furuseth kl. 09.50. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Langevåg IL - Fotball - Høybråten og Stovner IL

Se J15/16-7 Langevåg IL - Fotball spille mot Høybråten og Stovner IL direkte fra Ekebergsletta kl. 10.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Djerv 1919, SK - Langevåg IL - Fotball

Se J15-11 Djerv 1919, SK spille mot Langevåg IL - Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 11.40. Følg kampen her

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Ellingsøy IL - Lillestrøm

Se G16-11 Ellingsøy IL spille mot Lillestrøm direkte fra Furuseth kl. 11.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Hasundgot IL - Fotball - Håkvik IL

Se G16-11 Hasundgot IL - Fotball spille mot Håkvik IL direkte fra Furuseth kl. 12.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Vestre Akers SK - Stadlandet IL

Se G13-9 Vestre Akers SK spille mot Stadlandet IL direkte fra Ekebergsletta kl. 12.20. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Høle IL - Vestnes Varfjell IL

Se J15/16-7 Høle IL spille mot Vestnes Varfjell IL direkte fra Ekebergsletta kl. 12.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Hasundgot IL - Fotball - Lyn Fotball GRØNN

Se J13-9 Hasundgot IL - Fotball spille mot Lyn Fotball GRØNN direkte fra Ekebergsletta kl. 14.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Brattvåg IL Hotspur - Rælingen Team FIL

OBS: Kampen er noe forsinket, men vil starte etter at Ellingsøy - Lillestrøm er ferdig. Se G16-11 Brattvåg IL Hotspur spille mot Rælingen Team FIL direkte fra Furuseth kl. 12.40. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Loen IL - Vigra IL

Se J13/14-7 Loen IL - Vigra IL direkte fra Ekebergsletta kl. 14.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup.

Se Herd, Spk. - Fotball - Osterøy IL

Se J13/14-7 Herd, Spk. - Fotball spille mot Osterøy IL direkte fra Ekebergsletta kl. 14.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Guard, SK - Hasle-Løren IL

Se J13-9 Guard, SK spille mot Hasle-Løren IL direkte fra Ekebergsletta kl. 14.50. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Ørje IL - Vanylven Fotballklubb 1

Se G15/16-7 Ørje IL spille mot Vanylven Fotballklubb 1 direkte fra Ekebergsletta kl. 15.15. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Valder, IL - Fotball - Nordstrand IF

Se G14-11 Valder, IL - Fotball spille mot Nordstrand IF direkte fra Ekebergsletta kl 15.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Follese FK - Spjelkavik IL

Se G14-11 Follese FK spille mot Spjelkavik IL direkte fra Ekebergsletta kl. 16.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Eid IL - Sihay Sports Club

Se G14-11 Eid IL spille mot Sihay Sports Club direkte fra Ekebergsletta kl. 16.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Ørsta IL - Fotball - Heia FK J14

Se J14- 11 Ørsta IL - Fotball spille mot Heia FK J14 direkte fra Ekebergsletta kl. 17.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Tornado Måløy FK - Giv Akt / Spangereid

Se B16-11 Tornado Måløy FK spille mot Giv Akt / Spangereid direkte fra Furuseth kl. 19.25. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Stordal IL - Fotball - Nordre Fjell Fotball

Se G16-11 Stordal IL - Fotball spille mot Nordre Fjell Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 19.25. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Vaalserquartier FV - Spjelkavik IL

Se G13-9 Vaalserquartier FV spille mot Spjelkavik IL direkte fra Ekebergsletta kl. 19.00. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Skjold IL - fotball - Stordal IL - Fotball

Se J19-11 Skjold IL - fotball - Stordal IL - Fotball direkte fra Ekebergsletta kl. 18.10. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Skodje IL - Bokn IL - Fotballgr

Se G13/14-7 Skodje IL - Bokn IL - Fotballgr direkte fra Ekebergsletta kl. 19.30. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Lyn Fotball GUL - Blindheim IL 2

Se J13-9 Lyn Fotball GUL spille mot Blindheim IL 2 direkte fra Ekebergsletta kl. 19.50. Følg kampen her.

Vi streamer en rekke kamper fra Norway cup

Se Hødd, IL - Fotball - FK Fyllingsdalen

Se G17-11 Hødd, IL - Fotball spille mot FK Fyllingsdalen direkte fra Furuseth kl. 20.25. Følg kampen her.

Se Norway cup direkte med Sunnmørsposten

Her er en liste over alle fotballkampene vi strømmet direkte fra Norway cup. 2019:

fredag 03.08 2018

Semifinale A-sluttspill klokka 17:00:

Se Marcus og Martinus spille mot AaFK G16

Høy kjendisfaktor når Mosjøen IL og Aalesunds FK sine G16-lag møtes i semifinale fredag ettermiddag. Se kampen her på smp.no.

Kampstart kl. 18.30:

Se Hødd IL - Charlottenlund SK

Se den spennende B-finalen for klasse G16 i Norway Cup mellom Hødd IL og Charlottenlund SK.

Norway Cup:

Målshow torsdag

Finale kl. 13.30:

Se Uskedal IL - Skodje IL

Se den spennende B-finalen for klasse J14 i Norway Cup mellom Uskedal IL og Skodje IL.

Finale kl. 12:

Se Tornado Måløy FK - Hafslo IL

Se den spennende finalen i B-sluttspillet for klasse G16 i Norway Cup mellom Tornado Måløy FK og Haslo IL.

Bronsefinale kl. 11.00:

Se Holmen IF - Giske IL

Se den spennende bronsefinalen i A-sluttspillet for klasse G14 i Norway Cup mellom Holmen IF og GIske IL.

torsdag 02.08 2018

Kampstart kl. 12.30:

Se Kaupanger IL - Herd Spk.

Se den spennende kvartfinalen i A-sluttspillet for klasse J16 i Norway Cup mellom Kaupanger IL og Herd Spk.

Kampstart kl. 18.45:

Se KFUM Oslo 1 - Ørskog IL/Stordal

Se den spennende 8-delsfinalen i A-sluttspillet for klasse G19 i Norway Cup mellom KFUM Oslo og Ørskog IL/Stordal.

Kampstart kl. 17.15:

Se Tana Ballklubb - Vanylven FK

Se den spennende semifinalen i A-sluttspillet for klasse G16 i Norway Cup mellom Tana BK og Vanylven FK.

Kampstart kl. 19.15:

Se Bergsøy IL - Tornado Måløy FK

Se den spennende semifinalen i B-sluttspillet for klasse G16 i Norway Cup mellom Bergsøy IL og Tornado Måløy FK.

Kampstart kl. 18.15:

Se Bergsøy IL - Uskedal IL

Se den spennende semifinalen i B-sluttspillet for klasse J14 i Norway Cup mellom Bergsøy IL og Uskedal IL.

Kampstart kl. 18.15:

Se Hareid IL - Skodje IL

Se den spennende semifinalen i B-sluttspillet for klasse J14 mellom Hareid IL og Skodje IL.

Kampstart kl. 17.15:

Se Bud IL - Blindheim IL

Se den spennende semifinalen i B-sluttspillet for klasse J16 i Norway Cup mellom Bud IL og Blindheim IL.

Kampstart kl. 16.15:

Se Eid IL - Blindheim IL

Se den spennende semifinalen i A-sluttspillet for klasse J15 i Norway Cup mellom Eid IL og Blindheim IL.

Kampstart kl. 15.00:

Se Hødd IL - Snøgg Fotball

Se den spennende 8-delsfinalen i A-sluttspillet for J16 i Norway Cup mellom Hødd IL og Snøgg Fotball.

Målshow:

Målshow onsdag

Her er noen høydepunkter fra onsdagens kamper under Norway Cup.

Se opptak av kampen:

Hareid videre til semifinale

Hareid IL J16 vant overlegent mot Hafslo i kvartfinalen torsdag. Nå er de videre til semifinale i A-sluttspillet.

onsdag 01.08 2018

Se opptak av kampen:

Lyn ble for tøffe for Emblem

I kvartfinalen i A-sluttspillet for klasse J14 i Norway Cup mellom Lyn Fotball 1 og Emblem IL endte til slutt stillingen 1-0 til Lyn.

Se opptak av kampen:

Røk ut i kvartfinalen

I kvartfinalen i A-sluttspillet for klasse J14 i Norway Cup mellom Ørskog IL og Førde IL var det sistnevnte som gikk seirende ut. Stillingen ble til slutt 0-2.

Se opptak:

Eid utklasset motstanderen

I kvartfinalen i A-sluttspillet for klasse J14 i Norway Cup mellom Elnesvågen og Omegn IL og Eid IL ble det målfest for sistnevnte. Stillingen endte til slutt 1-5.

Sluttspill torsdag kl. 14.15:

Se Tornado Måløy FK - Gaular IL

Se den spennende kvartfinalen i B-sluttspillet for J16 i Norway Cup mellom Tornado Måløy FK og Gaular IL.

Sluttspill torsdag kl. 12.10: NB: Forsinket 20 min:

Se Øvrevoll Hosle - Spjelkavik IL

Se den spennende 16-delsfinalen i klasse G13 under Norway Cup mellom Øvrevoll Hosle og Spjelkavik IL.

Sluttspill torsdag kl. 18.45:

Se Lier IL - Hødd IL

Se den spennende 8-delsfinalen i klasse J19 under Norway Cup mellom Lier IL og Hødd IL.

Sluttspill torsdag kl. 13.45:

Se Havdur IL - Herd Spk.

Se den spennende 8-delsfinalen i A-sluttspillet for klasse J17 i Norway Cup mellom Havdur IL og Herd Spk.

Sluttspill torsdag kl. 12.45:

Se Gjøvik-Lyn FK - Hødd IL Kvit

Se den spennende 16-delsfinalen i A-sluttspillet for klasse J14 i Norway Cup mellom Gjøvik-Lyn FK og Hødd IL

Se opptak av kampen:

Stordal videre etter nervepirrende kamp

Etter en nervepirrende straffekonkurranse klarte Stordal IL J15 akkurat å stikke av med seieren foran Træff. Stillingen ble 4-5 og Stordal er nå videre til 8-delsfinale.

Se opptak av kampen:

Herd videre i A-sluttspillet

Herd Spk. J15 er videre i A-sluttspillet etter å ha slått Åsmarka IL 2-0.

Se opptak av kampen:

MSIL ute av Norway Cup

I 16-delsfinalen i klasse G13 mellom Sula-laget MSIL og Kolbotn IL 1 i Norway Cup hjalp det ikke med en redusering rett før slutt. MSIL tapte 2-3 mot Kolbotn.

Se opptak av kampen:

Det holdt akkurat for Blindheim

I 16-delsfinalen i A-sluttspillet for G16-lagene Urædd FK og Blindheim IL ble det spennende i strafffekonkurransen. Til slutt klarte Blindheim å banke inn ett mål mer enn motstanderen. Stillingen endte 4-5.