Humanistisk konfirmsjon, Ålesund

Konfirmanter

Parken Kulturhus 6. mai kl. 10.00:

Tuva Aure, Sykkylven

Jakob Dahl, Skodje

Linnea Rose Edvardsen, Ålesund

Sebastian Eide, Ålesund

Sandra H. Eidskrem, Ålesund

Frida Breivik Fiskerstrand, Ålesund

Daniel Natvik Hammervold, Ålesund

Marthine Honningsvåg, Ellingsøy

Herdis Landro Kamp, Stordal

Guro Skarbø Krøvel-Velle, Ålesund

Maxwell Lilleheim Mescall, Ålesund

Sebastian Nedregaard, Ålesund

Edgar Neu, Vatne

Katja Araba Owusu-Addo, Ålesund

Shelby Lynn Kreuzinger Ramsfjell, Ellingsøy

Ovidia Helene Rogne, Longva

Hedda Oline Skogly Rolfsen, Stranda

Ylva Aroha Schreijer, Stranda

Isabella Aamås Simonsen, Ålesund

Sondre Rekdal Sjåstad, Ålesund

Oskar Støre, Ålesund

Kai Brunstad Thompson, Ålesund

Nicholas Christie Tusvik, Langevåg

Sean E. Valderhaug, Ålesund


6. mai kl. 12.00:

Ida Victoria Endresen Basso, Ålesund

Sivert Blomvik, Ålesund

Markus Mek Eidem, Stordal

Sara Hjelle Godø, Ålesund

Martin Godø, Ålesund

André Gudbrandstuen, Søvik

Rafael Alvestad Håskjold Haddal, Tennfjord

Tuva Ulvund Hildre, Brattvåg

Hannah Helena Honstad, Ålesund

Kasper Drabløs Julien, Ålesund

Borgar Sandtorv Kleiva, Ålesund

Fredrik Korsvik-Alnes, Ålesund

Eira Vik Langhammer, Ålesund

Oda Vinje Lind, Stranda

Mailin Arntsen Loftheim, Giske

Jonas Andor Johnsen Melbøe, Valderøya

Ida Melseth, Ålesund

Aksel Wigdahl Michelsen, Ålesund

Rebekka Noble, Ellingsøy

Ingrid Reite, Ålesund

Jon Roald, Vigra

Marie Steffenssen, Ålesund

Fredrich Strøm, Ålesund

Ramona Suleiman, Ålesund

Viktor Almås Sunde, Ålesund

Sebastian Ulvestad, Skodje

Sverre Andre Varga, Søvik

Tobias Myklebust Wasstrand, Ålesund

Tobias Winsjansen, Hildre

Selma Karine Ørskog, Ålesund


6. mai kl. 14.00:

Carl-Magnus Delector Arnesen, Ålesund

Sarah Busæt Ask, Ålesund

Rebecca Dragnes, Ålesund

Elena Sørnes Drønnen, Ålesund

Elise Garte, Sykkylven

Tobias Gidney, Ålesund

Natalie Johansen, Ålesund

Kristoffer Otterlei Johansen, Ålesund

Knut Erik Dahl Kristiansen, Ålesund

Eirik Engen Kvam, Ålesund

Desirèe Langedal, Ålesund

Teo Marø-Gunal, Ålesund

Runa-Mari’ Løkka Måseidvåg, Valderøya

Truls Halkjelsvik Naalsund, Ålesund

Adrian Karel Olsvik, Ålesund

Emil Johan Olsvik, Ålesund

Kasper Overå, Ålesund

Veneslav Pedersen, Ålesund

Stian Indrestrand Refsnes, Fiskarstrand

Linn-Amalie Ulvenes Robertsen, Ålesund

Runa Solevåg, Ålesund

Knut Odin Slinning Solhaug, Ålesund

Even Karlsen Sætre, Ålesund

Tomas Solevåg Tafjord, Langevåg

Sunniva Thomas, Ålesund

Marius Klauset Urke, Langevåg

Alida Vadseth, Ålesund

Markus Nesheim Vesterlid, Ålesund

Sunnmørsposten ønsker en åpen og saklig debatt. Alle innlegg blir kontrollert etter publisering. Vi forbeholder oss retten til å forkorte, redigere og fjerne innlegg.
Konfirmanter