Humanistisk konfirmasjon, Parken kulturhus, Ålesund

Konfirmanter

Lørdag 5. mai kl. 10.00:

Maja Stabell Egset

Kine Sofie Vestad Egseth

Linnea Harneshaug

Orion Noél Stinessen Heim

Ian Gundersen Heltne

Aslak Tessem Hessen

Katinka Larsen-Johnsen

Truls Kringstad Karoliussen

Fredrik Blakstad Krakeli

Ole Andreas Venås Kvamme

Vilja Nilsen Longva

Filip Nedregård

Ludvik Skar Nilssen

Norunn Hildre Otterlei

Kristoffer Petterson

Henrik Bratli Randen

Victoria Reinseth-Tollefsen

June Ohna Rekdal

Markus Eide Sandmo

Sander Eide Sandmo

Jonathan Thurley Skrøppa

Sivert Skillestad Solevåg

Eva Adriana Vikan Sorica

Andrine Salberg Sortehaug

Dina Stette

Leo Andre Göthlin Svinø

Nicholas Muren Valderhaug

Olav Glomset Vikhagen

Vetle August von Løwensprung

Rebecca Andreassen Vågsæter


Lørdag 5. mai kl. 12.00:

Andreas Arhaug

Stian Bjørkavåg

Victoria Jensen Brunstad

Sigrid Bratteli Dale

Wilhelm Fivelstad

Vilde Frantzvåg Gjerrestad

Leander Alvestad Håskjold Haddal

Tora Synnes Hagerup

Celina Solberg Havnen

Isak Fjørtoft Hoff

Lukas Emil Hovland

Sverke Larsen Klausen

Storm Rasch Larsen

Erik Leandersson

William Nørve

Live Maurstad

Jonas Mork

Iver Brande Olsvik

Olivia Xing Høydalsvik Osen

Jonas Tafjord Pedersen

Torgeir Pettersen

Norman Rathmann

Mats Rimereit

Sunniva Grande Skodje

Andrea Almås Sunde

Anna Akerø Svenslid

Gaute Johan Bjørdal Sylte

Eirin Bjørkevoll Thomassen

Benjamin Langlo Tryggestad

Markus Vebenstad

Astrid Mathiesen Vidhammer


Lørdag 5. mai kl. 14.00:

Sara Melika Belmaachi

Max Borgen

Leon Starheim Campbell

Marit Røli Daniel

Håkon Danielsen

Sinne Eisma

Tieme Eisma

Johannes Eyob Fylling

Eskil Gauslaa-Hummelsund

Vemund Hamland

Anniken Haukeberg

Jonas Hjelle

Lise Hurlen

Amalie Garseth Jacobsen

Elias Garseth Jacobsen

Anna Oline Kjerstad

Robin Ole Langeland

Rick Andre Lundberg

Serine Skogeng Reiten

Vetle Vaksvik Sandberg

Gaute Skar-Hovde

Herman Nerland Storvik

Haakon Lorentz Synnes

Helene Vestre Vatnehol

Sunniva Bugge Vegsund

Tobias Nikolaisen Walderhaug

Juni Wollen-Strand


Søndag, 6. mai kl. 12.00:

Bjørgvin Agust Arason

Steven Leira Aspen

Kimi Jens Bedynek

Signe Klubben Bjørkavåg

Marie-Sol Engelhaupt

Julie Roald Grytten

Andreas Hatle

Marisha Luna Wolstad Heim

Sunniva Bjørkavoll Hofseide

Emilie Istad Holen

Andre Honstad

Eren Thomas Bürke Indrebø

Mildrid Waagan Iversen

Markus Lunde Iversen

Jonas Lynghaug Johansen

Aimée Langedal

Ask Notøy

Askild Rødølen Ratvik

Yago Gabriel Santos

Anita Skjong

Adrian Stensrud-Kiran

Emil Runde Valderhaug

Jip Verwer

Line Vingsnes

Hester de Vrieze

Sanne de Vrieze

Amalie Sjåstad Walbø

Live Mari Akslen Wolstad

Sunnmørsposten ønsker en åpen og saklig debatt. Alle innlegg blir kontrollert etter publisering. Vi forbeholder oss retten til å forkorte, redigere og fjerne innlegg.
Konfirmanter