Se Norway cup direkte med Sunnmørsposten

Her er en liste over alle fotballkampene vi strømmet direkte fra Norway cup. 2019:

  Foto: NTB Scanpix

Sport

Klikk på kampen for å se opptak.

Repriser fra årets tv-sendte kamper:

Søndag:

09.00 G14 Spjelkavik IL - Bøler IF

09.00 J13/14 Ørsta IL - Fotball - Høybråten og Stovner IL

09.00 G14 Hareid IL - Bækkelagets SK

09.50 J16 Aksla IL - Kolnes/Stegaberg

09.50 G16 Vestnes Varfjell - Strømmen IL

09.50 J16 Blindheim IL - Loddefjord IL

10.00 J13/14 Gjerdsvika - Lyn

10.40 J13 Blindheim IL 2 - Sædalen Idrettslag

10.50 J14 Skidar, IF - Fotballgruppe - Valder/Ellingsøy

11.00 G15/16 Ørskog IL - Fotball - Dale IL Svint Il

11.30 J13 Tjørvåg IL /Mil/Gil - Heia FK

12.00 J15/16 Bergsøy IL - Fotball - Porsanger IL

12.40 G17 Hødd IL- Valspar FC

13.15 J13/14 Blindheim IL - Nordre Land IL

14.15 J13/14 Berlevåg FK - Gjerdsvika IL - Fotball

14.15 G13/14 Rollon, SK - Holmen IF

15.15 G15/16 Sunndal IL Fotball - Ørsta IL - Fotball

16.10 G14 Nest-Sotra Fotball - Valder, IL - Fotball

17.10 G15 Elverum Fotball Svart - Langevåg IL - Fotball

17.10 J14 Molde FK - Ørsta IL - Fotball

17.10 G15 Manglerud Star Fotball,IL - Herd, Spk.

17.15 G13/14 Hødd, IL - Fotball G13/14 - SRBG Panda Boys

18.10 G17 Spjelkavik IL - Østsiden Askøy FK

18.30 J13/14 Stridsklev IL - Vanylven Fotballklubb

18.30 G15/16 Stranda IL - Sotra Fotball

Mandag:

09.00 J13-9 Ellingsøy IL - Falkeid IL - Fotball

09.50 J16-11 Kvaløya SK - Brattvåg IL

09.50 J15-11 Åfjord IL - Hødd, IL

10.00 J15/16-7 Langevåg IL - Fotball - Høybråten og Stovner IL

11.40 J15-11 Djerv 1919, SK - Langevåg IL - Fotball

11:40 G16-11 Ellingsøy IL - Lillestrøm

12.00 J15/16-7 Høle IL - Vestnes Varfjell IL

12.20 G13-9 Vestre Akers SK - Stadlandet IL

12.40 G16-11 Hasundgot IL - Fotball - Håkvik IL

12.40 G16-11 Brattvåg IL Hotspur - Rælingen Team FIL

14.00 J13-9 Hasundgot IL - Fotball - Lyn Fotball GRØNN

14.00 J13-9 Vestnes Varfjell IL - Jerusalem Girls

14.15 J13/14-7 Herd, Spk. - Fotball - Osterøy IL

14.15 J13/14-7 Loen IL - Vigra IL

14.50 J13-9 Guard, SK - Hasle-Løren IL

15.10 G14-11 Valder, IL - Fotball - Nordstrand IF

15.15 G15/16-7 Ørje IL - Vanylven Fotballklubb 1

16.10 G14-11 Eid IL - Sihay Sports Club

16.10 G14-11 Follese FK - Spjelkavik IL

17.10 J14-11 Ørsta IL - Fotball - Heia FK J14

18.10 J19-11 Skjold IL - fotball - Stordal IL - Fotball

19.00 G13-9 Vaalserquartier FV - Spjelkavik IL

19.25 G16-11 Stordal IL - Fotball - Nordre Fjell Fotball

19.25 G16-11 Tornado Måløy FK - Giv Akt / Spangereid

19.25 G18/19 Vestli IL - Blindheim IL

19.30 G13/14-7 Skodje IL - Bokn IL - Fotballgr.

19.50 J13-9 Lyn Fotball GUL - Blindheim IL 2

20.25 G17-11 Hødd, IL - Fotball - FK Fyllingsdalen

20.40 G18/19 Langevåg IL - Greengen FC

Tirsdag:

09.00 G14-11 Herd, Spk. - KFUM-Kam. Oslo 1

09.00 J13/14-7 Øyer-Tretten IF - MSIL

09.00 G14-11 Ulfstind, IL - Eid IL

09.50 J16-11 Florø SK - Aksla IL

09.50 G13-9 Follese FK - Guard, SK

10.00 J13/14-7 Varegg Fotball - Hareid IL

11.00 G13/14-7 Raumnes & Årnes Team Nes - Hasundgot IL - Fotball

11.40 G16-11 Spjelkavik IL - Rubbestadnes IL

11.40 G16-11 Aksla IL - Sokndal Idrettsklubb - fotball

12.20 G13-9 Spangereid IL - Tomrefjord/Fiksdal/Rekdal

12.40 G18/19-11 Haramsøy/Nordøy FK - Minde IL

13.10 J13-9 Vålerenga Fotball - Blindheim IL 1

14.15 J13/14-7 Hødd, IL - Fotball Kvit - Flåværingen, IL

15.15 G15/16-7 Ølen IL - fotballgr. - Tjørvåg IL /Mil/Gil

16.10 G16-11 Osterøy IL - Hasundgot IL - Fotball

16.15 G16/16-7 Ørskog IL - Fotball - KFUM-Kam. Oslo

17.20 J13-9 Hasundgot IL - Fotball - KFUM-Kam. Oslo

18.10 J16-11 Blindheim IL - Vindafjord IL-fotball J16

18.10 G18/19 Fyllingsdalen - Bergsøy

19.00 J13-9 Holmen IF 2 - Blindheim IL 2

19.25 G18/19-11 Hasundgot IL - Skjold

20.30 J13/14-7 Sotra Sportsklubb Kvit - Gjerdsvika IL - Fotball


SLUTTSPILL:

Onsdag:

08.00 G13/14 Valldal - Haugar SK (B-sluttspill)

09.00 G13/14-7 Gaza Cannan Football Team - Tornado Måløy FK (A-sluttspill)

09.00 G16 Malvik - Spjelkavik IL (B-sluttspill)

10.15 G16 Midsund IL - Bækkelagets SK (B-sluttspill) - ikke bekreftet stream

13.00 J13-9 Sykkylven IL - Ellingsøy IL (A-sluttspill)

13.00 J13-9 Blindheim IL - Bryne (A-sluttspill)

13.15 J15/16-7 Tornado Måløy FK - Reinsfjell FK (B-sluttspill)

13.30 G14 Molde FK - Spjelkavik IL (A-sluttspill)

14.15 J15/16-7 Vestnes Varfjell IL - Clausenengen FK (A-sluttspill)

14.15 J15/16-7 Gjerdrum IL - Harøy IL (A-sluttspill)

14.15 J15/16-7 Batnfjord IL - Langevåg IL (A-sluttspill)

14.40 G13-9 Spjelkavik - Hasle/Løren IL 2 (B-sluttspill)

14.45 J16 Herd 2/Spjelkavik - Ranheim IL (B-sluttspill)

14.45 J16 Tertnes Fotball - Brattvåg IL (B-sluttspill)

15.15 J13/14 Gjerdsvika IL - Øyer Tretten IL (B-sluttspill)

15.30 G13-9 Lesja IL - Stadlandet IL (B-sluttspill)

15.45 G18/19 Blindheim - Hallingdal Fk 2/Nesbyen IL (B-sluttspill)

15.45 G18/19 Bergsøy IL - Nordre land IL (B-sluttspill)

16.15 G13/14-7 Valldal IL - Høybråten og Stovner IL (B-sluttspill)

17.10 J13-9 Fri IL - Sykkylven IL/FK Sykkylven (A-sluttspill)

17.15 J13/14 Herd - Nordre Land IL (A-sluttspill)

17.15 G15/16-7 Ølen IL - Langevåg IL (A-sluttspill)

18.00 J13-9 Øvrevoll Hasle IL - Vestnes Varfjell IL (A-sluttspill)

18.15 G15/16-7 Skjervøy IK - Stranda IL (A-sluttspill)

19.00 J19 Oppegård - Stordal IL (B-sluttspill)

19.00 G16 Spjelkavik IL - Melhus IL (B-sluttspill)

19.00 G14 Hareid IL - Fron Fotball (B-sluttspill)

20.15 J15/16 Bergsøy IL - Høybråten/Stovner (B-sluttspill)

20.15 J15/16-7 Njardar/Tysnes - Vanylven FK (B-sluttspill)

Torsdag:

09.15 J16 Hødd - IL Bjørn (A-sluttspill)

09.15 J16 Aksla - Vindafjord IL (A-sluttspill)

09.15 G16 Djerv 1919 - Eid IL (A-sluttspill)

09.40 G13-9 Spjelkavik IL - Vålerenga Fotball (B-sluttspill)

10.00 G13/14-7 Njardar/Tysnes - Vanylven FK (kvartfinale-B)

10.15 G16 Mosjøen IL 1 - Vestnes Varfjell IL (B-sluttspill)

10.30 G13-9 Guard - Ellingsrud IL (B-sluttspill)

11.30 J15 Langevåg IL - Falkeid IL (A-sluttspill)

13.15 G15/16 Tana Ballklubb - Rollon SK (kvartfinale - A)

13.50 J13-9 Sykkylven - Gjelleråsen (kvartfinale-A)

16.00 J16 Strindheim IL - Hødd (A-sluttspill)

16.20 J13-9 Blindheim IL - TuS Felde (B-sluttspill)

17.15 J15/16-7 Vanylven FK - Høybråten og Stovner IL (semifinale-B)

18.15 G13/14-7 Rollon - Aurskog/Finstabru (semifinale-A)

18.30 G15 KFUM Oslo 1 - Herd (A-sluttspill)

19.15 G15/16-7 Vanylven FK - Tana Ballklubb (semifinale-A)

20.30 J13-9 Blindheim - Jerusalem Girls (kvartfinale-B)

20.45 G14 Trops FC - Hødd (sluttspill-A)

20.45 G14 Ready - Bergsøy IL (sluttspill-A)

Fredag:

10.00: G13/14 Huk FK - Rollon (Bronsefinale)

10.00 G15 Fet IL 1 - Herd (Kvartfinale-A)

12.30 G17 Porsanger IL - Spjelkavik IL (Kvartfinale-A)

13.30 G13/14 Valldal IL - Nordre Fjell Fotball (Finale-B)

16.20 G14 Gjøa SC New York - Herd (Finale-B)


OBS: Vi gjør oppmerksom på at enkelte opptak kan være utilgjengelig eller ikke komplette på grunn av forsinkelser eller endring av baneoppsett hos arrangøren.