• Nyheter
  • Næringsliv
  • Sport
  • Kultur
  • Meninger
  • E-avis
  • Folk
  • Søk i dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Kultur →

Til eventyrland med Peter pan

Kulturhuset er proppfullt at folk, på scenen, bak scenen, i sminkerommene, i trappene, i garderobene og i ventearealene. Det auler av små og store musikal-aktører, trippende utålmodig med kreative kostymer i all verdens farger.

foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
1 / 8
Nils Harald Ånstad
220 musikere, skuespillere, dansere og sangere deltar på hver forestilling, 300 til sammen. Studenter fra animasjonslinja i Volda har laget scenografi til «Peter Pan». I går var det førpremiere, i kveld premiere og lørdag og søndag spiller de to forestillinger per dag.
Karin Rykkje og Nils Harald Ånstad (foto)
Oppdatert: fredag 31. mars 2017 kl. 13:34
Artikkelen er mer enn fem år gammel
Publisert: torsdag 30. mars 2017 kl. 21:32 Oppdatert: fredag 31. mars 2017 kl. 13:34
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Ansvarlig redaktør
Hanna Relling Berg
Nyhetsredaktør
Sindre Halkjelsvik
Kultur & Reportasjeredaktør
Kristin Knudsen
Politisk redaktør
Jan Erik Røsvik
Telefon
95 400 400
SMS/MMS
95 400 400
E-POST
redaksjon@smp.no
TIPS OSS
SMS/MMS
95 400 400
E-POST
tips@smp.no

Sunnmørsposten arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Sunnmørsposten har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Sunnmørsposten.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.